Rajkot, Gujarat
GST No. 24AAUFV5057C1ZY
Call 08045906840 75% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Thickness | 3 mm |
| Material | PP |
| Usage/Application | Advertising |
| Color | White |
| Shape | Rectangular |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1000 Piece
Product Brochure
| Thickness | 4 mm |
| Material | PP |
| Is this Recyclable | Yes |
| Usage/Application | Advertising |
| Color | Yellow |
| Width | 30 inch |
| Brand | Veekay |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Sheet
Product Brochure
| Thickness | 5mm |
| Usage/Application | Packaging |
| Color | Blue |
| Material | PP |
| Size | 6x4feet |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Veekay |
View Complete details
Product Brochure
| Thickness | 2 mm |
| Material | PP |
| Usage/Application | Advertising |
| Color | White |
| Colour | Grey |
| Product Material | PP |
| Application | Election |
| Product Type | polypropylene sheet |
View Complete details