Rajkot, Gujarat
GST No. 24AAUFV5057C1ZY
Call 08045906840 75% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 500 Piece
Product Brochure
| Material | PP |
| Pattern | Plain |
| Brand | Veekay |
| Color | Blue |
| Usage/Application | Packaging |
| Shape | Square |
| Thickness | 8 mm |
| Box Capacity | 20 Kg |
| Capacity | 10 kg |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1000 Piece
Product Brochure
| Box Capacity | 10 Kg |
| Color | White |
| Material | Polypropylene (PP) |
| Pattern | Plain |
| Thickness | 3mm |
| Brand | Veekay |
| Shape | Square |
| Usage | Packaging |
View Complete details
Product Brochure
| Material | Polypropylene (PP) |
| Pattern | Corona Treated |
| Color | Blue |
| Thickness | 3mm |
| Brand | Veekay |
| Usage | Material Packaging |
| Box Capacity | 30 Kg |
| Capacity | 5 kg |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 250 Piece
Product Brochure
| Box Capacity | 5 Kg |
| Material | Polypropylene (PP) |
| Pattern | Plain |
| Color | White |
| Number of Ply | 3 Ply |
View Complete details