Rajkot, Gujarat
GST No. 24AAUFV5057C1ZY
Call 08045906840 75% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Thickness | 3 mm |
| Color | Multicolor |
| Pattern | Corrugated |
| Brand | Veekay |
| Usage/Application | Advertising |
| Material | PP |
| Size | 6x4 feet |
| Shape | Rectangle |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 75 Piece
Product Brochure
| Thickness | 3mm |
| Material | PP |
| Size | 6x4feet |
| Shape | Rectangle |
| Pattern | Plain |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Sheet
Product Brochure
| Usage/Application | Floor Protection |
| Pattern | Corrugated |
| Color | Blue |
| Material | PP |
| Size | 6x4feet |
| Shape | Rectangle |
| Thickness | 2 mm |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Sheet
Product Brochure
| Material | Polypropylene |
| Size | 6x4 feet |
| Usage/Application | Floor Protection |
| Brand | Veekay |
| Country of Origin | Made in India |
| Thickness | 2 mm |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 750 Piece
Product Brochure
| Size | 6x4feet |
| Pattern | Corrugated |
| Length | 6 ft |
| Material | PP |
| Thickness | 2 mm |
| Shape | Rectangle |
Additional Information:
View Complete details
Product Brochure
| Thickness | 3 mm |
| Color | Black |
| Pattern | Corrugated |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details