Rajkot, Gujarat
GST No. 24AAUFV5057C1ZY
Call 08045906840 75% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Thickness | 3 mm |
| Material | PP |
| Usage/Application | Packaging |
| Color | Blue |
| Size | 762 mm |
| Brand | VEEKAY |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Product Brochure
| Size | 1.2 X 1.8 Meter |
| Usage/Application | For Election Uses |
| Is this Recyclable | Yes |
| Color | Multicolor |
| Thickness | 3 to 5 mm |
| Width | 762 mm |
| Shape | C Shape |
| Material | Polypropylene |
| Packaging Type | Bundle |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details